Lubrifikant anal Pjur Analyse me

2,400 LEK

Lubrifikuesi me bazë silikoni Analyze Me Relaxing nga Pjur është formuluar posaçërisht për përdorim anal. Ai përmban jojoba natyrale e cila relakson mbaresat nervore rreth anusit. Lubrifikuesi ushqen lëkurën dhe ka një efekt ekstra të gjatë të lëmuar. Lubrifikuesi është i sigurt për t’u përdorur me prezervativët latex. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për lodrat tuaja silikoni.

Përbërësit: Dimetikoni, dimetikonol, vaji i farës Simmondsia Chinensis (Jojoba), vaji i lëvores së Amyris balsamifera.

Availability: Në gjendje SKU: PJU-10500 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi me bazë silikoni Analyze Me Relaxing nga Pjur është formuluar posaçërisht për përdorim anal. Ai përmban jojoba natyrale e cila relakson mbaresat nervore rreth anusit. Lubrifikuesi ushqen lëkurën dhe ka një efekt ekstra të gjatë të lëmuar. Lubrifikuesi është i sigurt për t’u përdorur me prezervativët latex. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për lodrat tuaja silikoni.

Përbërësit: Dimetikoni, dimetikonol, vaji i farës Simmondsia Chinensis (Jojoba), vaji i lëvores së Amyris balsamifera.

Lubrifikant anal Pjur Analyse me

2,400 LEK

In stock