Leng Stimulues Volume+ Sperma Men 30Ml

2,100 LEK

Leng stimulues me pika për meshkuj që dëshirojnë më shumë kënaqësi, pasion dhe kënaqësi gjatë jetës seksuale.

Stimulon rritjen e deshirës seksuale;
Ndihmon në rritjen e sasisë së lëngut spermatozoid.

Availability: Në gjëndje SKU: 06155010000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Leng stimulues me pika për meshkuj që dëshirojnë më shumë kënaqësi, pasion dhe kënaqësi gjatë jetës seksuale.

Stimulon rritjen e deshirës seksuale;
Ndihmon në rritjen e sasisë së lëngut spermatozoid.

Përbërësit: Ujë, etanol, acid citrik, 1% L-arginine, maltodextrin, zinc gluconate, emulsifier polysorbate 20.

Doza e rekomanduar: 2 herë në ditë nga 30 pika (rreth 4ml.). Tundeni shishen para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet të tejkalohet.

Shënim: Shtojcë ushqyese. Përmban 20 Vol.% Alkool. Shishe 30ml.
Efektshmëria varion në varësi të individit.

Made in Austria
ero by HOT PRODUCTS (UK) LTD