Leng Stimulues Spanish Lovedrops Men & Women 20Ml

3,600 LEK

Lëng Stimulues Për Meshkuj & Femra!
Zbuloni sekretin e “Zjarrit Spanjoll” i përdorur prej shekujsh nga spanjollët si “ndezës pasioni”. Suplement afrodiziak me një kombinim vitaminash, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale freskuese.
Rrit dëshirat erotike dhe seksuale;
Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: 06124210000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lëng Stimulues Për Meshkuj & Femra!
Zbuloni sekretin e “Zjarrit Spanjoll” i përdorur prej shekujsh nga spanjollët si “ndezës pasioni”. Suplement afrodiziak me një kombinim vitaminash, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale freskuese.
Rrit dëshirat erotike dhe seksuale;
Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Përbërësit: liker verë, Cola ekstrakt (18%), ekstrakt guarana (18%), vitaminë C, ekstrakt i ” Artemisia absinthii ” (4,5%), vaj anise, vaj borziloku, vaj mente, vaj rozmarine, vaj kanelle, biotin, vitamina B12.

Doza e rekomanduar: 2 herë në ditë nga 10 pika, në lëngje ose sheqer. Tundeni shishen para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet të tejkalohet.

Shënim:
Shtojcë ushqyese me vitamina dhe ekstrakte bimore. Përmban 36 vol.% alkool. Shishe 20 ml.
Efektshmëria varion në varësi të individit.

Made in Germany
MILAN Arzneimittel GmbH, 38667 Bad Harzburg, Germany