PeniX Active 75ml

3,600 LEK

Krem penisi dhe testikujsh Penix Active. Shkatkon rritje te qarkullimit te gjakut dhe keshtu dhe rritje te kenaqesise seksuale.

Availability: Në gjëndje SKU: 06175550000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Krem penisi dhe testikujsh Penix Active. Shkatkon rritje te qarkullimit te gjakut dhe keshtu dhe rritje te kenaqesise seksuale.
Tubete 75 ml.
Vetem per perdorim te jashtem.