-30%

Vibrator The Ultimate G-Spot blue

4,970 LEK

Me një formë klasike, të dashur, të krijuar për të kënaqur brenda dhe jashtë, ky vibrator është i përsosur për situatat e përbashkëta seksi ose vetëm. Mbi një dorezë të bukur, me kokë të lëmuar, ka 10 ritme të mundshme. Në dorë, forma klasike është e njohur dhe shumë e ekuilibruar për sa i përket peshës, është e lehtë të drejtohet brenda, mbi dhe rreth pikave të ëmbla.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210097 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me një formë klasike, të dashur, të krijuar për të kënaqur brenda dhe jashtë, ky vibrator është i përsosur për situatat e përbashkëta seksi ose vetëm. Mbi një dorezë të bukur, me kokë të lëmuar, ka 10 ritme të mundshme. Në dorë, forma klasike është e njohur dhe shumë e ekuilibruar për sa i përket peshës, është e lehtë të drejtohet brenda, mbi dhe rreth pikave të ëmbla. E përkulur përpara pak përpara lart lart, Clit Stimulate-Her depërton pa probleme, duke kërkuar dhe gjetur menjëherë zonat tuaja erogjene të brendshme – përfshirë pikën g, natyrisht. Pasi të jetë futur, përgatituni për disa magji! • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 220 mm
Gjatësia e futjes: 119 mm
Diametri: 37 mm
Pesha: 132 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
Me 10 mënyra të dridhjeve për të zgjedhur, ai karikohet magnetikisht nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kabllo e përfshirë

Vibrator The Ultimate G-Spot blue

4,970 LEK

In stock