-30%

Vibrator G-Spot Sucking

Çmimi origjinal qe: 10,680 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,476 LEK.

Pozoni këtë ëndërr stimulues thithës, vibrues dhe të pikës G si të doni dhe shijoni kënaqësinë e personalizueshme! Vendosni thithësin e fuqishëm të klitorit dhe boshtin vibrues për të maksimizuar kënaqësinë tuaj ose të të dashuruarve tuaj!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210094 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pozoni këtë ëndërr stimulues thithës, vibrues dhe të pikës G si të doni dhe shijoni kënaqësinë e personalizueshme! Vendosni thithësin e fuqishëm të klitorit dhe boshtin vibrues për të maksimizuar kënaqësinë tuaj ose të të dashuruarve tuaj! Përmban një motor të fuqishëm për të ofruar dridhje intensive dhe të thella. Zgjidhni nga 10 modele dridhjesh së bashku me 10 nivele të intensitetit të thithjes. Ripenisikohet me kabllon e penisikimit USB të përfshirë, që të mund të luani sipas kërkesës dhe është bërë me silikon kadifeje të lëmuar, pa ftalate për një përvojë luksoze dhe të sigurt për trupin. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 220 mm
Gjatësia e futjes: 120 mm
Diametri: 44 mm
Pesha: 234 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
Zgjidhni nga 10 modele dridhjesh së bashku me 10 nivele të intensitetit të thithjes, ai penisikohet magnetikisht nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablloja e përfshirë

Vibrator G-Spot Sucking

Çmimi origjinal qe: 10,680 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,476 LEK.

Out of stock