-30%

Vibrator The Big Jumper

9,590 LEK

Ganza e rrumbullakët, boshti me vena dhe topat e bëjnë këtë vibrator pothuajse të padallueshëm nga një penis i vërtetë. E bërë nga silikoni i lëngshëm me një filxhan thithës që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar, kështu që ju mund ta shijoni edhe pa duar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210106 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ganza e rrumbullakët, boshti me vena dhe topat e bëjnë këtë vibrator pothuajse të padallueshëm nga një penis i vërtetë. E bërë nga silikoni i lëngshëm me një filxhan thithës që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar, kështu që ju mund ta shijoni edhe pa duar. Projektuar për të maksimizuar kënaqësinë tuaj me një lëvizje teleskopike dhe rrotulluese! Ka 5 cilësime rrotullimi dhe 9 mënyra dridhjeje. • Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode. • E përkryer për t’u çlodhur është koha për të maksimizuar kënaqësinë tuaj me një lëvizje teleskopike dhe rrotulluese! Ka 5 cilësime rrotullimi dhe 9 mënyra dridhjeje.

Matjet:
Gjatësia totale: 220 mm
Gjatësia e futjes: 160 mm
Diametri: 38 mm
Pesha: 400 g
Ngjyra: Kafe
Karikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni i lëngshëm pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.

Vibrator The Big Jumper

9,590 LEK

In stock