-5%

Vibrator STRONIC PETITE Lilac

14,250 LEK

Pra, ju pëlqen të provoni lodra të reja dhe teknologjia jonë inovative, pulsuese ju tërhoqi vëmendjen? Atëherë Stronic Petite mund të jetë lodra e duhur për ju.

Availability: Në gjëndje SKU: 4140000 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pra, ju pëlqen të provoni lodra të reja dhe teknologjia jonë inovative, pulsuese ju tërhoqi vëmendjen? Atëherë Stronic Petite mund të jetë lodra e duhur për ju. Pulsatori ynë më i vogël dhe më i lehtë futet i vetëm për ARGËTIM pa duar. Plus, maja e përkulur është e lehtë për t’u futur, duke e bërë atë një pulsator të parë ose lodër seksi.

Në varësi të disponimit tuaj, ju mund ta përdorni këtë vibrator të vogël shtytës super të qetë për çdo gjë, nga depërtimi i butë deri te një sesion i egër i FUN-it me shtytje. Dhe shikoni, pa duar! Por ku t’i vendosni ato? Nuk kemi dyshim se ju njihni një vend që ndihet shumë mirë.

Vibrator STRONIC PETITE Lilac

14,250 LEK

In stock