Vibrator Dani Couples Cala Azul

8,100 LEK

Të dy mund të shijoni një lodër emocionuese, me këtë vibrator unik për çifte nga koleksioni Cala Azul! Ana e rrumbullakët mund të përdoret si masturbator duke rrëshqitur unazën rreth penisit.

Availability: Në gjendje SKU: CAL008 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Të dy mund të shijoni një lodër emocionuese, me këtë vibrator unik për çifte nga koleksioni Cala Azul! Ana e rrumbullakët mund të përdoret si masturbator duke rrëshqitur unazën rreth penisit. Dy skajet e unazës mund të përdoren gjithashtu për stimulimin e synuar të klitorisit, për shembull. Vibratori përmban 10 mënyra të fuqishme vibrimi dhe ndihet rehat falë silikonit ultra të butë dhe të sigurt për trupin. Karikoni lehtësisht vibratorin me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Vibrator Dani Couples Cala Azul

8,100 LEK

In stock