-5%

Dildo Double SHARE LITE

11,875 LEK

Me SHARE LITE, dildo-në tonë të dyfishtë, ju mund të harroni botën përreth jush. Lodra e seksit ultra e lehtë shënon rezultate gjatë lojërave të nxehta me role, fiksimeve etj. Përveçse ndiheni më afër se kurrë, ju dhe partneri juaj mund të shijoni stimulim të synuar nga të dyja anët, pa parzmore.

Availability: Në gjëndje SKU: 25501 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Double dildo e parë në botë super e lehtë

Me SHARE LITE, dildo-në tonë të dyfishtë, ju mund të harroni botën përreth jush. Lodra e seksit ultra e lehtë shënon rezultate gjatë lojërave të nxehta me role, fiksimeve etj. Përveçse ndiheni më afër se kurrë, ju dhe partneri juaj mund të shijoni stimulim të synuar nga të dyja anët, pa parzmore.

Bërthama inovative e lehtë do të thotë pa rrëshqitje
22% më e lehtë se origjinali
Mund të kapet nga dyshemeja e legenit për veshje 100% pa parzmore
Ribalancuar në mënyrë që maja të qëndrojë e ngritur gjatë lojës
Maja e pikës G për përdoruesin dhe maja e pikës G ose P për marrësin
Projektuar bazuar në reagimet e klientëve

Lloji Double Dildo
Dimensionet 30 cm dhe Ø 2,5-4,05 cm
Pesha e lodrës 331 g
Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

 

 

 

 

Dildo Double SHARE LITE

11,875 LEK

In stock