Vibrator Petite Sensations Rocks-off

4,200 LEK

I racionalizuar deri në përsosmëri dhe i projektuar për të mahnitur. Teazer është një lodër ideale për lojën anale të fillestarëve ose një stimulues i pafytyrë për ata më me përvojë.

Availability: Në gjendje SKU: 7PSTEAPP Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I racionalizuar deri në përsosmëri dhe i projektuar për të mahnitur. Teazer është një lodër ideale për lojën anale të fillestarëve ose një stimulues i pafytyrë për ata më me përvojë. Ndjeni çdo dridhje kënaqësie teksa udhëton nga baza unike në formë t-je deri në majën e saj teksa gudulis dhe stimulon vendin tuaj të ëmbël të fshehtë!

Vibrator Petite Sensations Rocks-off

4,200 LEK

In stock