Vibrator Wand Teazer Black

9,200 LEK

Trajtojeni veten me dridhje të fuqishme! Ky vibrator ka një motor shtesë të fuqishëm për dridhjet më të mira. Me kokën e tij të madhe e të rrumbullakët, vibratori mund të përdoret në mënyra të ndryshme.

Availability: Në gjendje SKU: TEA023 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten me dridhje të fuqishme! Ky vibrator i madh me shkopinj ka një motor shtesë të fuqishëm për dridhjet më të mira. Me kokën e tij të madhe e të rrumbullakët, vibratori mund të përdoret në mënyra të ndryshme. Vibratori i shkopit është i pajisur me 5 shpejtësi dhe 5 modele që mund të kontrollohen me butonat e shtypjes në dorezë. Lodra mund të rimbushet me kabllon magnetike të penisikimit të përfshirë.

Vibrator Wand Teazer Black

9,200 LEK

In stock