Vibrator Teazers Purple Pleaser

8,100 LEK

Shkoni për kënaqësi pa duar me Vibratorin Purple Pleaser. Kjo lodër kompakte seksi stimulon klitorisin, pikën G dhe anusin njëkohësisht. Baza e sheshtë bën të mundur që të vishni poshtë rrobave pa e parë askush.

Availability: Në gjendje SKU: TEA018 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkoni për kënaqësi pa duar me Vibratorin Purple Pleaser. Kjo lodër kompakte seksi stimulon klitorisin, pikën G dhe anusin njëkohësisht. Baza e sheshtë bën të mundur që të vishni poshtë rrobave pa e parë askush. Purple Pleaser mund të përdoret me telekomandën me valë. Kjo do të thotë që partneri juaj mund të marrë kontrollin edhe kur i jepni telekomandën. Ky vibrator është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji për argëtim të pakujdesshëm mes çarçafëve!

Përfshin baterinë 1x 3v për telekomandën.

Gjerësia: 9.00 cm
Thellësia e futjes: 9.00 cm
Gjatësia: 11.00 cm

Vibrator Teazers Purple Pleaser

8,100 LEK

In stock