Vibrator Rabbit Vibe Teazers

9,100 LEK

Ky vibrator unik lepuri është i domosdoshëm falë funksioneve të tij të shumta! Ai jo vetëm që dridhet, por edhe rrotullohet, dhe të dy funksionet mund të përdoren veçmas ose së bashku.

Availability: Në gjendje SKU: TEA026 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator unik lepuri është i domosdoshëm falë funksioneve të tij të shumta! Ai jo vetëm që dridhet, por edhe rrotullohet, dhe të dy funksionet mund të përdoren veçmas ose së bashku. Vibratori ka gjithsej 25 cilësime (12 cilësime rrotullimi dhe 13 cilësime vibrimi) dhe 3 motorë të fuqishëm. Është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator Rabbit Vibe Teazers

9,100 LEK

In stock