Vibrator Anal Teazers

7,100 LEK

Plug anale me funksion ngrohjeje të vazhdueshme (deri në 37 ℃) dhe 10 mënyra dridhjeje. Vibratori është prej 100% silikoni mjekësor dhe ka erë të ulët dhe hipoallergjik.

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA022 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug anale me funksion ngrohjeje të vazhdueshme (deri në 37 ℃) dhe 10 mënyra dridhjeje. Vibratori është prej 100% silikoni mjekësor dhe ka erë të ulët dhe hipoallergjik. Ai përshtatet pa probleme me lëkurën dhe siguron një ndjenjë të gjallë. Plugu anal mund të futet lehtësisht me lubrifikant me bazë uji. E ringarkueshme dhe e papërshkueshme nga uji, prandaj e lehtë për t’u pastruar.

Vibrator Anal Teazers

7,100 LEK

Out of stock