Vibrator EasyToys Rose Pink

4,000 LEK

Vibrator Rose nga koleksioni EasyToys garanton një stimulim të shkëlqyeshëm të pikës G. Ky vibrator silikoni i butë rrëshqet brenda dhe ndjek formën e trupit tuaj për rehati maksimale. Maja e gjerë, e përkulur, drejton në mënyrë të përsosur dridhjet në pikat tuaja të ndjeshme. Vibrator EasyToys Rose ka 10 modele të ndryshme dridhjeje dhe është i lehtë për tu përdorur duke përdorur butonat e shtypjes.

Availability: Në gjëndje SKU: ET366PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Rose nga koleksioni EasyToys garanton një stimulim të shkëlqyeshëm të pikës G. Ky vibrator silikoni i butë rrëshqet brenda dhe ndjek formën e trupit tuaj për rehati maksimale. Maja e gjerë, e përkulur, drejton në mënyrë të përsosur dridhjet në pikat tuaja të ndjeshme. Vibrator EasyToys Rose ka 10 modele të ndryshme dridhjeje dhe është i lehtë për tu përdorur duke përdorur butonat e shtypjes.

Vibrator EasyToys Rose Pink

4,000 LEK

In stock