Vibrator EasyToys Thrusting Rabbit Pink

6,500 LEK

Ju e dini që do të keni kënaqësi të pafund me këtë vibrator. Me gjashtë mënyrat e ndryshme të dridhjes dhe gjashtë cilësimet e rrotullimit çdo vend do të stimulohet. Rregulloni lehtësisht mënyrat me butonat e shtypjes në panelin e kontrollit dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar. Përveç vibrimit dhe rrotullimit të këtij vibrator EasyToys gjithashtu bën një lëvizje impulsive.

Availability: Në gjendje SKU: ET360PNK Kategori: , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju e dini që do të keni kënaqësi të pafund me këtë vibrator. Me gjashtë mënyrat e ndryshme të dridhjes dhe gjashtë cilësimet e rrotullimit çdo vend do të stimulohet. Rregulloni lehtësisht mënyrat me butonat e shtypjes në panelin e kontrollit dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar. Përveç vibrimit dhe rrotullimit të këtij vibrator EasyToys gjithashtu bën një lëvizje impulsive.

Vibrator EasyToys Thrusting Rabbit Pink

6,500 LEK

In stock