Vibrator AE Royal Rabbit

9,200 LEK

Kini orgazma të përshtatshme për mbretër! Ky lepur i trashë dhe i fuqishëm i ripenisikueshëm ngrohet me komandën tuaj, duke shtuar nxehtësi emocionuese në lojën tuaj që arrin në një temperaturë të sigurt për trupin.

Availability: Në gjendje SKU: 840631 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kini orgazma të përshtatshme për mbretër! Ky lepur i trashë dhe i fuqishëm i ripenisikueshëm ngrohet me komandën tuaj, duke shtuar nxehtësi emocionuese në lojën tuaj që arrin në një temperaturë të sigurt për trupin. Boshti i tij i lakuar dërgon dridhje të mëdha drejt e në pikën tuaj G ndërsa hunda dhe veshët e stimuluesit të lepurit lëvizin klipin tuaj. Ndjeni lëvizjen e boshtit të tij fleksibël me ju ndërsa eksploroni 10 funksione të forta dridhjeje. Ju madje mund ta merrni këtë mrekulli të papërshkueshme nga uji në vaskë ose dush për më shumë argëtim. Pastroni me pastrues lodrash dhe shpëlarje me ujë të ngrohtë.

 • Ngrohja e vibratorit të lepurit
 • Ngroh temperaturën e trupit për një ndjesi të gjallë
 • Boshti i trashë dhe i lakuar synon pikën tuaj G
 • Stimuluesi i lepurit gumëzhin klitukun tuaj
 • Ndjeni 10 funksione vibrimi dhe pulsimi
 • Motorët e dyfishtë gumëzhinin së bashku për stimulim maksimal
 • Bërë nga silikoni i lëmuar dhe fleksibël
 • Baza plastike ABS e përfunduar me krom
 • Butonat e kontrollit të treguesit LED
 • Gjatësia 7,75 inç / 19,6 cm
 • Gjatësia e futshme 3,75 inç / 9,5 cm
 • Gjerësia e futshme 1,35 inç / 3,4 cm
 • Pa ftalate dhe lateks
 • I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
 • Kabllo USB magnetike e ripenisikueshme e përfshirë

Vibrator AE Royal Rabbit

9,200 LEK

In stock