Vibrator WAND

24,400 LEK

 • Shkop masazhi luksoz në një dizajn klasik
 • Me energji elektrike për energji pa ndërprerje
 • Plugu elektrike me një kabllo ekstra të gjatë
 • 6 mënyra dridhjesh në 10 intensitete
 • Kokë masazhuese e lëvizshme, e butë me prekje
 • Përfshin 4 adaptorë të ndryshëm prizë
 • Përfshin një çantë magazinimi
Availability: Vjen së shpejti SKU: 54000660000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 • Shkop masazhi luksoz në një dizajn klasik
 • Me energji elektrike për energji pa ndërprerje
 • Plugu elektrike me një kabllo ekstra të gjatë
 • 6 mënyra dridhjesh në 10 intensitete
 • Kokë masazhuese e lëvizshme, e butë me prekje
 • Përfshin 4 adaptorë të ndryshëm prizë
 • Përfshin një çantë magazinimi

Lodra klasike feston rikthimin e saj!
Shkop masazhi luksoz me energji elektrike Masazhues i fuqishëm vibrues me prizë nga Le Wand për kënaqësi intensive masazhuese me fuqi të pandërprerë. 6 mënyra dridhjeje në 10 intensitete bëjnë të mundur kënaqësinë individuale të masazhit dhe mund të kontrollohet lehtësisht në dorezë me komandimet me 3 butona.

Dizajni klasik i shkopit ergonomik me dorezë të gjatë dhe kokë masazhi të lëvizshme arrin lehtësisht të gjitha pjesët e trupit dhe të gjitha pikat e kënaqësisë për t’i masazhuar dhe stimuluar ato me dridhje. Tekstura e butë e butë me prekje kadifeje ndihet mirë kundër lëkurës gjatë stimulimit.

Masazhuesi i fuqishëm vibrues me prizë mundësohet nga një prizë me kabllo shumë të gjatë. Ka 4 adaptorë të ndryshëm prizë të përfshirë në mënyrë që shkopi masazhues të mund të përdoret në të gjithë botën (p.sh. kur udhëtoni). Përfshihet gjithashtu një çantë magazinimi me cilësi të lartë.

Gjatësia e plotë 34 cm, koka masazhuese Ø 6.2 cm. Pesha 585 g.
ABS, silikoni.

Vibrator WAND

24,400 LEK

Out of stock