-40%

Spray XTRA Strong

780 LEK

Sprej fuqie për burra. Formulë ekskluzive me specin e kajenës. X fortë është një sprej i vogël për ngritje që transportohet lehtësisht. Ai përmban përbërës natyralë të ngrohjes që mund të ndihmojnë në stimulimin e rrjedhjes së gjakut dhe përmirësimin e ereksionit. Një mbledhje më e vështirë rrit kënaqësinë femërore dhe mashkullore.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252183 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Sprej fuqie për burra. Formulë ekskluzive me specin e kajenës. X fortë është një sprej i vogël për ngritje që transportohet lehtësisht. Ai përmban përbërës natyralë të ngrohjes që mund të ndihmojnë në stimulimin e rrjedhjes së gjakut dhe përmirësimin e ereksionit. Një mbledhje më e vështirë rrit kënaqësinë femërore dhe mashkullore.