-30%

Lubrifikant me baze uji PJUR

1,540 LEK

Formula e këtij lubrifikanti me bazë uji siguron shumë lagështi dhe çmend lëkurën të ndihet e butë. Gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të stresuar. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Testuar dermatologjikisht. Jo i yndyrshëm. Pa parfum. Shume i pasur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06501100000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Formula e këtij lubrifikanti me bazë uji siguron shumë lagështi dhe çmend lëkurën të ndihet e butë. Gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të stresuar. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Testuar dermatologjikisht. Jo i yndyrshëm. Pa parfum. Shume i pasur.

Lubrifikant me baze uji PJUR

1,540 LEK

Out of stock