Prezervative Real Feel Durex

5,000 LEK

Falë materialit revolucionar Real Feel pa latex, me këto prezervativë do të përjetoni një ndjenjë natyrore lëkurë në lëkurë me partnerin tuaj. Me formën anatomike Pleasure-Fit TM dhe strukturën e butë, ato përshtaten në mënyrë të përsosur në trupin tuaj dhe ndjehen si një lëkurë e dytë. Prezervativët Durex Real Feel janë bërë nga polisopreni për të minimizuar rrezikun e alergjive nga latex.

Availability: Në gjëndje SKU: dxrf20 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Falë materialit revolucionar Real Feel pa latex, me këto prezervativë do të përjetoni një ndjenjë natyrore lëkurë në lëkurë me partnerin tuaj. Me formën anatomike Pleasure-Fit TM dhe strukturën e butë, ato përshtaten në mënyrë të përsosur në trupin tuaj dhe ndjehen si një lëkurë e dytë. Prezervativët Durex Real Feel janë bërë nga polisopreni për të minimizuar rrezikun e alergjive nga latex.

Prezervative Real Feel Durex

5,000 LEK

In stock