Parfum afrodiziak per meshkuj

3,300 LEK

Parfum i joshjes. Shënimet kryesore: limon / bergamot / gjethe mente / rozmarinë Shënime të zemrës: jasemini / barbarozë / karafil / kanellë / pishë Shënimet bazë: kedri / dru sandali / myshk / fasule tonka / rozë / qelibar Spërkatni parfumin në pikat e rrahjeve të zemrës: qafën, pjesën e pasme të veshëve dhe dore. Top Musk është një parfum elegant dhe i sofistikuar për burra që do t’i japë lëkurës një aromë afrodiziake dhe seksuale. Top Musk do të japë një mesazh sekret për gratë dhe alkimia e fshehtë do të ringjallë instinktin tuaj të kafshëve.

Availability: Në gjendje SKU: 252171 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Parfum i joshjes. Shënimet kryesore: limon / bergamot / gjethe mente / rozmarinë Shënime të zemrës: jasemini / barbarozë / karafil / kanellë / pishë Shënimet bazë: kedri / dru sandali / myshk / fasule tonka / rozë / qelibar Spërkatni parfumin në pikat e rrahjeve të zemrës: qafën, pjesën e pasme të veshëve dhe dore. Top Musk është një parfum elegant dhe i sofistikuar për burra që do t’i japë lëkurës një aromë afrodiziake dhe seksuale. Top Musk do të japë një mesazh sekret për gratë dhe alkimia e fshehtë do të ringjallë instinktin tuaj të kafshëve.

Parfum afrodiziak per meshkuj

3,300 LEK

In stock