Stimulues per klitorin Orgie

2,700 LEK

Klitori është pjesa më erogjene dhe e ndjeshme e vaginës. Këto pika vendosen në klitoris për ta bërë atë të ndjehet i ngrohtë. Ato mund të rrisin zgjimin dhe ndjesinë e këndshme gjithashtu. 15 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06257790000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Klitori është pjesa më erogjene dhe e ndjeshme e vaginës. Këto pika vendosen në klitoris për ta bërë atë të ndjehet i ngrohtë. Ato mund të rrisin zgjimin dhe ndjesinë e këndshme gjithashtu. 15 ml.