Spray me feromone (meshkuj)

4,400 LEK

Feromonet stimulojnë dëshirat natyrore për tërheqje shtesë. Ky llak mund të përdoret në shtratin tuaj ose në trupin tuaj dhe përhap aromën e bukur të qelibarit dhe nenexhikut japonez. Ky llak është krijuar posaçërisht për burrat për të tërhequr gratë.

Availability: Në gjendje SKU: 67091 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Feromonet stimulojnë dëshirat natyrore për tërheqje shtesë. Ky llak mund të përdoret në shtratin tuaj ose në trupin tuaj dhe përhap aromën e bukur të qelibarit dhe nenexhikut japonez. Ky llak është krijuar posaçërisht për burrat për të tërhequr gratë.

Spray me feromone (meshkuj)

4,400 LEK

In stock