Stimulues Orgie Intense Orgasm 15 ml

5,100 LEK

Per Meshkuj dhe Femra!
Lubrifikant me ingredient bimesh nga Amazona. Formula origjinale Braziliane mund te ofroj nje variacion ndjesish si psh. pickues, ndjesi nxehes ose ftohes. 15ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06116540000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Per Meshkuj dhe Femra!
Lubrifikant me ingredient bimesh nga Amazona. Formula origjinale Braziliane mund te ofroj nje variacion ndjesish si psh. pickues, ndjesi nxehes ose ftohes. 15ml.