Mini Vibrator Rosy Gold

5,200 LEK

Ky mini vibrator nga Rosy Gold është aq kompakt sa  përshtatet në xhepin tuaj. Tani e tutje, gjithmonë keni lodrën tuaj të preferuar. Vibrator ka dhjetë cilësime dridhje dhe mund të operohet me butonin on / off. Mund të ngarkohet lehtësisht me kablloin e ngarkuar të përfshirë. Ekziston një pikë penisikimi në fund të vibrator mini. Materiali ndjehet i qetë dhe pastrohet lehtë me pastruesin e lodrave.

Availability: Në gjëndje SKU: RG008 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky mini vibrator nga Rosy Gold është aq kompakt sa  përshtatet në xhepin tuaj. Tani e tutje, gjithmonë keni lodrën tuaj të preferuar. Vibrator ka dhjetë cilësime dridhje dhe mund të operohet me butonin on / off. Mund të ngarkohet lehtësisht me kablloin e ngarkuar të përfshirë. Ekziston një pikë penisikimi në fund të vibrator mini. Materiali ndjehet i qetë dhe pastrohet lehtë me pastruesin e lodrave.

Mini Vibrator Rosy Gold

5,200 LEK

In stock