Mini Vibrator G-Spot Turqoise

2,600 LEK

Me këtë mini-vibrator shtesë stimulues të pikës G, sigurisht që do të arrini një kulm emocionues! Vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontroll të përshtatshëm për kthesën. Cilësi e butë dhe e qetë do të përkëdhel me dashuri njollat ​​tuaja të ndjeshme, ndërsa maja e lakuar do të sigurohet që të keni një orgazëm intensiv.

Availability: Në gjendje SKU: ET249BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë mini-vibrator shtesë stimulues të pikës G, sigurisht që do të arrini një kulm emocionues! Vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontroll të përshtatshëm për kthesën. Cilësi e butë dhe e qetë do të përkëdhel me dashuri njollat ​​tuaja të ndjeshme, ndërsa maja e lakuar do të sigurohet që të keni një orgazëm intensiv.

Mini Vibrator G-Spot Turqoise

2,600 LEK

In stock