-25%

Menge penisi Dark Blue

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,375 LEK.

Tërhiqeni këtë mëngë të butë dhe elastike mbi penis. Maja e penisit mbetet e lirë dhe ana e rrumbullakosur lehtë del përpara.

Availability: Vjen së shpejti SKU: MS-012.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ngjyra: blu e errët (pa ndryshim ngjyre)
Madhësia 1: diametri i jashtëm: përafërsisht. 43 mm (1,7 inç) / diametri i brendshëm: përafërsisht. 30 mm (1,2 inç) / gjatësia: përafërsisht. 90 mm (3,5 inç)
Madhësia 2: diametri i jashtëm: përafërsisht. 47 mm (1,8 inç) / diametri i brendshëm: përafërsisht. 37 mm (1,5 inç) / gjatësia: përafërsisht. 95 mm (3,7 inç)
Silikoni i butë, i lëmuar, pa erë
Dorëzimi në një qese të vogël duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Tërhiqeni këtë mëngë të butë dhe elastike mbi penis. Maja e penisit mbetet e lirë dhe ana e rrumbullakosur lehtë del përpara.

Ju mund të shkurtoni gjatësinë e mëngës për t’iu përshtatur nevojave tuaja individuale thjesht duke prerë skajin më të trashë. Kjo nuk është një mëngë shumë e ngushtë: testuesve tanë u pëlqente më mirë nëse mëngja ishte pak e lirshme rreth boshtit të penisit, duke e lejuar atë të lëvizte lart e poshtë. Provojeni edhe me një lubrifikant.

Si një përforcues masturbimi ju ktheni nga brenda mëngën në mënyrë që anët e pullave të kthehen nga brenda dhe të shijoni strukturën e masazhit direkt në penis.

Mund të aplikohet edhe në një lodër tjetër – p.sh. g. një vibrator i lëmuar – dhe siguroni një sipërfaqe të re.

Menge penisi Dark Blue

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,375 LEK.

Out of stock