-25%

Dildo Cotton Candy – pink

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

Kjo lodër, me formën e saj të fijeve të sheqerit të përdredhur dhe me ngjyrën pastelizuese që rrotullohet, i ngjan një gëzimi të madh nga një panair.

Availability: Në gjendje SKU: CA-002 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Kjo lodër, me formën e saj të fijeve të sheqerit të përdredhur dhe me ngjyrën pastelizuese që rrotullohet, i ngjan një gëzimi të madh nga një panair.

Pika kryesore e lodrës është zona më e trashë në të tretën e sipërme. Duke u përkëdhelur me të ndihet tepër mirë për marrësin. Masazhisti duhet të marrë parasysh faktin se lubrifikuesi dhe ekstazia ndonjëherë e bëjnë lodrën të rrëshqasë. Megjithatë, ne nuk kemi inkorporuar qëllimisht asnjë këmbë ose dorezë. Dizajni spirale me re dhe delikate është shumë i bukur për këtë.

Dhe për shkak se filli i vërtetë i zanave është gjithashtu i disponueshëm në ngjyra të ndryshme, ju lëmë të llastuar për zgjedhjen: rozë, vanilje apo blu e hapur?

Dizajni: mermer në rozë të lehtë dhe rozë të zbehtë
Gjatësia: përafërsisht. 22 cm (8,7 inç)
Diametri në krye: përafërsisht. 2 cm (0,8 inç)
Diametri në të tretën e sipërme: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
Diametri në fund: përafërsisht. 3 cm (1,2 inç)
Silikoni i thartë, pa erë
Sipërfaqe me shkëlqim, e lëmuar, e mbyllur dhe e lehtë për t’u pastruar
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Cotton Candy – pink

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

In stock