Dildo Realistix Giant XL

6,500 LEK

Extra gjatësi për argëtim extra! Dildo ekstremisht e madhe dhe e rëndë realistix me një bazament poshtë dhe testikuj të guximshëm. Ka nje siperfaqe te vecante stimuluese me vena te fryra dhe venat e theksuara. Një stil i kualifikuar për një shumëllojshmëri të rasteve erotike. Gjatësia e plotë 35.5 cm, thellësia e futjes 26 cm, Ø 5-6.3 cm, pesha 1.33 kg. PVC.

Availability: Në gjëndje SKU: 05341450000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Extra gjatësi për argëtim extra! Dildo ekstremisht e madhe dhe e rëndë realistix me një bazament poshtë dhe testikuj të guximshëm. Ka nje siperfaqe te vecante stimuluese me vena te fryra dhe venat e theksuara. Një stil i kualifikuar për një shumëllojshmëri të rasteve erotike. Gjatësia e plotë 35.5 cm, thellësia e futjes 26 cm, Ø 5-6.3 cm, pesha 1.33 kg. PVC.