Bodypaint Chocolate 100gr

1,200 LEK

Kthejeni trupin tuaj në një ëmbëlsirë. Bodypaint Choco është një bojë trupi e prodhuar mbi bazën e kakaos së ligët. Ky është një produkt për të rritur për përdorim intim. Ky nuk është një lubrifikant.

Availability: Në gjendje SKU: LOVECOS001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kthejeni trupin tuaj në një ëmbëlsirë. Bodypaint Choco është një bojë trupi e prodhuar mbi bazën e kakaos së ligët. Ky është një produkt për të rritur për përdorim intim. Ky nuk është një lubrifikant. Vetëm për përdorim paralojë. Jo i përshtatshëm për përdorim me prezervativë. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të thyer ose të irrituar. Për çdo shqetësim gjatë përdorimit, shpëlajeni me ujë dhe ndërprisni përdorimin. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit direkte.

Bodypaint Chocolate 100gr

1,200 LEK

In stock