Oferta

Vibrator Wand Massager Nixie Blue

Çmimi origjinal qe: 12,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,470 LEK.

Masazheri Wand Nixie Blue Ombre me finiturë metalike jep dridhje të kaçurrelave të gishtave në një dizajn të lehtë dhe të bukur me petal

SKU: N/A Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazheri Wand Nixie Blue Ombre me finiturë metalike jep dridhje të kaçurrelave të gishtave në një dizajn të lehtë dhe të bukur me petal.

E bërë nga silikoni i butë, qafa e llambës përkulet dhe përkulet me kthesat tuaja.
Përmasa perfekte për t’u përshtatur në dorën tuaj 7,87″ x 1,65″. Synoni çdo vend me zgjedhjen tuaj të 20 funksioneve të dridhjeve dhe 8 cilësimeve të shpejtësisë.

100% i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm për orë të pafundme argëtimi kudo. I sigurt për trupin dhe pa ftalate me panel kontrolli silikoni me prekje. Koha e funksionimit 120 minuta për penisikim. Kabllo USB i përfshirë.

Shkop silikoni i ripenisikueshëm
Dizajn ombre metalik
20 Funksionet e dridhjeve
8 Cilësimet e shpejtësisë
Gjatësia 7,87 inç / 20 cm
Gjerësia 1,65 inç / 4,3 cm
I sigurt për trupin, pa ftalate
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Paketim pa plastikë

Informacion shtesë

Ngjyre

Blu, Pink

Vibrator Wand Massager Nixie Blue

Çmimi origjinal qe: 12,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,470 LEK.

In stock