Mini vibrator Wand ZOLA

11,700 LEK

Ky masazhues i bukur me shkop penisikues nga etiketa Zola është bërë nga silikoni i lëmuar dhe ka një formë të konturuar në mënyrë perfekte me detaj rozë floriri. 7 funksionet e fuqishme të dridhjes mund të përdoren lehtësisht nga paneli i kontrollit të ndriçimit LED.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 880182 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masazhues i bukur me shkop penisikues nga etiketa Zola është bërë nga silikoni i lëmuar dhe ka një formë të konturuar në mënyrë perfekte me detaj rozë floriri. 7 funksionet e fuqishme të dridhjes mund të përdoren lehtësisht nga paneli i kontrollit të ndriçimit LED.

Silikoni i lëmuar dhe i sigurt për trupin
Forma e konturuar në mënyrë perfekte
7 Funksione të fuqishme vibrimi
Paneli i kontrollit me ndriçim LED
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB
1 orë dridhje për penisikim
Dëshmi për spërkatje
Qese magazinimi e përfshirë

Mini vibrator Wand ZOLA

11,700 LEK

Out of stock