Vibrator Thumping Touch Sweert smile

6,200 LEK

Me një funksion pulsues trokitjeje!
Vibrator kompakt me prekje Vibrator me prekje nga Sweet Smile me një funksion novator trokitjeje që stimulon të gjitha pikat e jashtme të kënaqësisë me impulse rrahëse dhe pulsuese.

Availability: Në gjëndje SKU: 05534250000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shtrirë me krahë fleksibël
Funksioni i trokitjes pulsuese në 7 mënyra
Kontroll i lehtë me një buton
Teksturë e butë me prekje miqësore për lëkurën
E rikarikueshme – përfshirë. Ngarkues magnetik USB

Me një funksion pulsues trokitjeje!
Vibrator kompakt me prekje Vibrator me prekje nga Sweet Smile me një funksion novator trokitjeje që stimulon të gjitha pikat e jashtme të kënaqësisë me impulse rrahëse dhe pulsuese. Krahët fleksibël të vibratorit të shtrirë garantojnë trajtim të përsosur dhe intuitiv ndërsa vetë vibratori gjithashtu qëndron në një pozicion të përsosur gjatë stimulimit.

7 mënyrat e goditjes pulsuese mund të kontrollohen lehtësisht me butonin në lodër. Është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret edhe në banjë ose dush. Vibratori Thumping Touch ka një sipërfaqe të butë me prekje dhe rrëshqet mbi lëkurë me lehtësi, ndërsa ndjehet gjithashtu jashtëzakonisht e këndshme në lëkurë.

I rikarikueshëm – përfshin një karikues magnetik USB.

Gjatësia e plotë 11,7 cm, gjerësia 6,4 cm, sipërfaqja pulsuese 0,9 x 1,4 cm.
Pesha 101 g.
Silikoni, ABS, PU.

Vibrator Thumping Touch Sweert smile

6,200 LEK

In stock