Vibrator Hot’n Cold

8,400 LEK

Masazhoni dhe stimuloni me ngrohtësi, funksion ftohës dhe dridhje!
Vibratori Hot ‘n Cold i lakuar mrekullisht nga You2Toys është i përsosur për kënaqësi të ndryshme brenda dhe mbi trup.

Availability: Në gjëndje SKU: 05552070000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me majë të rrafshuar (masazh).
Funksioni i ngrohjes deri në maksimum. 43°C
Funksioni i ftohjes
7 mënyra dridhjeje
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
E rikarikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Masazhoni dhe stimuloni me ngrohtësi, funksion ftohës dhe dridhje!
Vibratori Hot ‘n Cold i lakuar mrekullisht nga You2Toys është i përsosur për kënaqësi të ndryshme brenda dhe mbi trup. Maja e rrafshuar mund të përdoret si sipërfaqe e shtrirë për masazhe në vend. Vibratori është i mbuluar me një sipërfaqe të butë me prekje prej kadifeje, e cila gjithashtu e bën të lehtë futjen dhe ndihet mirë kundër lëkurës.

Motori i fuqishëm ka 7 mënyra të ndryshme dridhjeje, një funksion ngrohjeje që mund të ngrohet deri në maksimum. 43°C në pak sekonda dhe funksion ftohës. Dridhjet, funksioni i ngrohjes dhe funksioni i ftohjes mund të kontrollohen së bashku ose veçmas me shtypjen e një butoni. Kjo lodër e zbukuruar është gjithashtu e papërshkueshme nga uji, që do të thotë se mund të shijohet në banjë ose dush.

I rikarikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 21.6 cm
Gjatësia e futjes 17 cm, Ø 2,7 cm-3,6 cm
Sipërfaqja e shtrirë e majës 3,8 x 2,9 cm.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Hot’n Cold

8,400 LEK

In stock