-30%

Vibrator A Good Shape

8,904 LEK

Dy lodra në një, në njërin skaj keni një gjuhë stimuluese ideale për stimulimin e klitorisit. Në anën tjetër, do të gjeni një vibrator të përsosur për stimulimin e pikës G dhe masazh vaginal.

Availability: Në gjendje SKU: 210088 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dy lodra në një, në njërin skaj keni një gjuhë stimuluese ideale për stimulimin e klitorisit. Në anën tjetër, do të gjeni një vibrator të përsosur për stimulimin e pikës G dhe masazh vaginal. Me shtatë dridhje të fuqishme dhe të këndshme për të arritur kulmin. Për të rimbushur motorin, futni kabllon USB në kompjuterin ose laptopin tuaj. Një penisikim i plotë zgjat 2,5 orë që ofron orë argëtimi orgazmatik. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj të seksit pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Masa:
Gjatësia totale: 195 mm
Gjatësia e futjes: 125 mm
Diametri: 35 mm
Pesha: 129 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
Dy lodra në një me 7 dridhje të fuqishme dhe të këndshme. Gjithashtu penisikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator A Good Shape

8,904 LEK

In stock