-30%

Masturbator Pamela’s Wild Shaking Ass

29,400 LEK

Ky masturbator i madh pre është lodra më e mirë e seksit për adhuruesit e seksit. Po kërkoni një lodër seksi të madhe për të plotësuar dëshirën tuaj? Atëherë ky masturbator duhet të jetë zgjedhja juaj ideale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 170011 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masturbator i madh pre është lodra më e mirë e seksit për adhuruesit e seksit. Po kërkoni një lodër seksi të madhe për të plotësuar dëshirën tuaj? Atëherë ky masturbator duhet të jetë zgjedhja juaj ideale. Përveç kësaj, ju mund ta pozoni atë në pozicione të ndryshme. Të tilla si stili i qenve, uniçikleta dhe mali magjik.

* Madhësia më e njohur

* Dhjetë mënyra tërheqëse të dridhjeve që ofrojnë një shumëllojshmëri përvojash stimuluese në mënyrë që të gjeni kënaqësinë që ju përshtatet!

* Vetëm 12,5 kg, i lehtë për t’u mbajtur dhe i përshtatshëm për t’u përdorur

* Material TPE me cilësi të lartë i cili është i butë dhe miqësor ndaj lëkurës dhe ju mund të bëni seks të ashpër me të pa u shqetësuar për dëmtimet.

* Përmasat: Gjatësia: 34 cm – Gjerësia: 46 cm – Lartësia: 20 cm

* USB i ripenisikueshëm

Masturbator Pamela’s Wild Shaking Ass

29,400 LEK

Out of stock