Strapon Bad Kitty

9,000 LEK

Jepni dhe merrni kënaqësi!
Varg me rrip nga Bad Kitty me 3 dildo natyrale të madhësive të ndryshme, të cilat ngjiten përgjithmonë në pjesën e përparme të kordonit dhe në bigëzim.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24934031111 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Varg me rrip përfshirë. 3 dildo realiste
Dildos janë bashkangjitur në vargun
Dildo realiste me glans dhe vena të theksuara
Varg i rregullueshëm
Deri në 2 XL

Jepni dhe merrni kënaqësi!
Varg me rrip nga Bad Kitty me 3 dildo natyrale të madhësive të ndryshme, të cilat ngjiten përgjithmonë në pjesën e përparme të kordonit dhe në bigëzim. Vargu ka një pamje elegante lëkure me buzë të qepura dhe detaje metalike ngjyrë rozë-ari. Mbërthyesit e kopsave në të dyja anët dhe në zonën e bigës nënkuptojnë që rripi mund të rregullohet për një përshtatje të përsosur dhe të fortë. Të gjitha dildot janë në një pamje penisi me glas dhe vena të theksuara.

Dildos:
1 x 14 cm e gjatë, Ø 3,5 cm;
2 x 12 cm e gjatë, Ø 3 cm.
Poliuretani (me ujë), metal.

Strapon Bad Kitty

9,000 LEK

Out of stock