Masazhator penisi Rebel

7,700 LEK

Përmirësues i ereksionit me një masazhues me top!
Unaza e gjelit me masazhues topash RC nga Rebel është një vibrator topash në formë anatomike që gjithashtu përshtatet në mënyrë të përsosur.

Availability: Në gjendje SKU: 05551930000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

10 mënyra dridhjesh në 3 shpejtësi
Telekomanda praktike – rreze 10 m
Krahu fleksibël stimulon perineumin
Mbështet ereksionin
Silikoni i butë dhe fleksibël
Cilësi e butë e mëndafshtë
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Përmirësues i ereksionit me një masazhues me top!
Unaza e gjelit me masazhues topash RC nga Rebel është një vibrator topash në formë anatomike që gjithashtu përshtatet në mënyrë të përsosur. Një unazë penisi dhe një unazë topash mbajnë vibratorin e zbukuruar në vend. Lodra është shumë elastike dhe fleksibël për një përshtatje të përsosur dhe rehati maksimale. Përshtatja emocionuese e ngushtë mbështet ereksionin në mënyrë efektive për një performancë të fortë gjatë seksit. Dridhjet e thella stimulojnë topat dhe krahu i vogël e fleksibël stimulon perineumin për kulme të fuqishme.

Ka një motor të heshtur por të fuqishëm për 10 mënyra të ndryshme dridhjesh në 3 shpejtësi që mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandë. Gama prej 10 metrash do të thotë që një partner mund të marrë kontrollin e vibrimeve. Silikoni miqësor ndaj lëkurës me një teksturë të butë me prekje kadifeje do të thotë që rrëshqet lehtë dhe përshtatet rreth çdo madhësie apo forme penisi.

Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

12.3 cm e gjatë, 9 cm e lartë.
Unazë penisi Ø 3,5 cm, unazë topash Ø 5,8 cm, fleksibël. Pesha 73 g.
Silikoni, ABS, PU.

Masazhator penisi Rebel

7,700 LEK

In stock