Dildo Lock on Dynamite 7.5

6,900 LEK

Lock On Dynamite Hexanite është një dildo i gjithanshëm që jep një ndjesi realiste, me tekstura të ngjashme me lëkurën dhe me vera për ndjesi shtesë.

Availability: Në gjëndje SKU: 331867 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lock On Dynamite Hexanite është një dildo i gjithanshëm që jep një ndjesi realiste, me tekstura të ngjashme me lëkurën dhe me vera për ndjesi shtesë. Hexanite është i pajtueshëm me të GJITHA sistemet Lock On, kështu që ju mund të krijoni aventurën tuaj, ose të përdorni filxhanin thithës të lëvizshëm të përfshirë për lojë pa duar dhe akses të mëtejshëm! I pajtueshëm me parzmore dhe i butë Ultrasilk®, Hexanite ka gjithçka që ju nevojitet në një dildo realiste. E bërë nga Puria™ silikoni superior i trajtuar me platin, Hexanite është i sigurt për trupin, pa ftalate, pa lateks, pa aromë dhe i lehtë për t’u pastruar!

E përputhshme me të gjitha sistemet Lock On për të personalizuar kënaqësinë tuaj
E përfshirë filxhan thithës të lëvizshëm për lojë dhe akses pa duar
Punuar me përpikëri dore për një pamje realiste dhe më të mirë se ndjesia reale
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
Gjatësia 7,5 inç / 19 cm
Gjatësia e futshme 7,5 inç / 19 cm
Gjerësia 2 inç / 5 cm

Dildo Lock on Dynamite 7.5

6,900 LEK

In stock