Vibrator Satisfyer Tip Light Blue

8,500 LEK

Availability: Në gjendje SKU: 360477 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësi e harlisur pret… Keni nevojë për stimulim thellësisht të synuar të klitorit apo ndonjë ngacmim “vetëm maja”? Aplikacioni Tropical Tip Connect ka një majë të intensifikuar dhe të mprehtë për të ofruar ndjesi si kurrë më parë! Ideale për fillestarët për shkak të funksionalitetit të drejtpërdrejtë dhe dizajnit të gjallë. Me një trup të fortë të veshur me një silikoni të lëmuar, maja është bërë plotësisht prej silikoni, duke e bërë atë plotësisht fleksibël dhe duke ofruar ndjesi në të gjithë majën e mprehtë – perfekt për stimulimin e synuar të klitorit ose për të tërhequr pak nga pak. Aplikacioni Tropical Tip Connect është në formë të bukur zogu, me një majë trekëndore për stimulim edhe më të gjerë. E aktivizuar me Bluetooth, aplikacioni Tropical Tip Connect lidhet me aplikacionin fitues të çmimeve, falas, Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë të keni kontroll të plotë motorin e fuqishëm dhe të personalizoni me të vërtetë kënaqësinë tuaj. Aplikacioni Tropical Tip Connect është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Këshillë për të!

Aplikacioni Satisfyer Tropical Tip Connect e përkëdhel klitorisin me dridhje të fuqishme që mund të kontrollohen edhe nëpërmjet aplikacionit. Falë dizajnit argëtues, vibratori silikoni është ideal për të sapoardhurit në botën e pajisjeve të shëndetit seksual. I përputhshëm me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android. Modelet e fuqishme të dridhjeve ofrojnë stimulim intensiv të klitorit. Bërë nga silikoni i cilësisë së lartë, super i butë që transmeton dridhje intensive të forta.

Dridhje e thellë super e fortë
Shumëllojshmëri e pafund programesh përmes aplikacionit – programe të paravendosura të redaktueshme
Silikoni i plotë me cilësi të lartë, i butë
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Bateri litium-jon
Lehtë për t’u pastruar
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Modaliteti i pëshpëritjes
Përmasat: 4,7 x 4,2 x 8,5 cm

Aplikacioni Satisfyer Tropical Tip Connect: Vibrator i shtrirë për stimulimin e klitorit
Shijoni një largim të nxehtë në tropikët me aplikacionin Satisfyer Tropical Tip Connect! Vibratori shtrues kompakt me kontrollin e aplikacionit do të kujdeset për klitorisin tuaj me dridhje të thella. Vibratori me një dizajn lozonjar toucan në nuanca delikate pastel do t’ju emocionojë dhe do të jetë një kënaqësi e veçantë për fillestarët dhe të sapoardhurit. Ju mund të zgjidhni midis 12 programeve të dridhjeve, të cilat mund të kontrollohen lehtësisht duke përdorur butonat +/- dhe të përshtaten sipas nevojave tuaja. Dëshironi edhe më shumë fleksibilitet gjatë lojës? Më pas lidhni vibratorin me aplikacionin falas Satisfyer Connect për Android dhe iOS për mundësi të pafundme: Krijoni programet tuaja të dridhjeve, zbuloni histori audio erotike, rrjetohuni me përdoruesit e tjerë ose lëreni vibratorin të dridhet në ritmet e këngës suaj të preferuar Spotify. . Nxehte!

Çfarë avantazhesh të tjera ofron aplikacioni Tropical Tip Connect?
Me formën e tij ergonomike, vibratori qëndron në mënyrë sensuale gjatë stimulimit të klitorit: Koka trekëndore e vibratorit të shtrirë prish perlën tuaj të kënaqësisë me saktësi të saktë. Meqenëse vibratori është bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin, ai është veçanërisht higjienik dhe i butë për lëkurën. Ashtu siç i ka hije një zogu tropikal, aplikacioni Tropical Tip Connect nuk i shmanget udhëtimeve në dush ose vaskë falë përfundimit të tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7). Pasi të keni shijuar plotësisht, mund t’i ripenisikoni bateritë e integruara me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyer Tip Light Blue

8,500 LEK

In stock