Vibrator Satisfyer Pro to Go Mint

8,500 LEK

Bëhuni profesionist në lëvizje. Vibratori krejtësisht i ri, me shumë aspekte, me puls të dyfishtë ajri, Pro To Go 2, është këtu dhe gati për të kënaqur! Shijoni formën kompakte, ideale për udhëtime dhe në lëvizje. Një ndeshje e krijuar në parajsë për të gjithë, njohës të kënaqësisë dhe fillestarë.

Availability: Në gjëndje SKU: 360489 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhuni profesionist në lëvizje. Vibratori krejtësisht i ri, me shumë aspekte, me puls të dyfishtë ajri, Pro To Go 2, është këtu dhe gati për të kënaqur! Shijoni formën kompakte, ideale për udhëtime dhe në lëvizje. Një ndeshje e krijuar në parajsë për të gjithë, njohës të kënaqësisë dhe fillestarë.

Duke shfaqur dy funksione në një, eksploroni veten dhe gjeni preferencat tuaja! Me një formë të rrumbullakosur, gjeni theksimin ABS duke inkuadruar panelin intuitiv të kontrollit. Kontrolloni në mënyrë të pavarur dy motorët për të individualizuar 11 cilësimet e valës së presionit dhe 12 dridhjeve! Pro To Go 2 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i rikarikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Ejani, bëhuni profesionist.

Vibrator Satisfyer Pro to Go Mint

8,500 LEK

In stock