Vibrator Satisfyer Love Riot Purple

8,500 LEK

Mirë se vini në Riot të Dashurisë! Kjo atmosferë e gishtit pa gjini dhe e gjithanshme është e vogël, por shumë e fuqishme. Stimuloni zona të shumta erogjene në të gjithë trupin, duke shijuar vetëm ose me partnerin!

Availability: Në gjëndje SKU: 360495 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mirë se vini në Riot të Dashurisë! Kjo atmosferë e gishtit pa gjini dhe e gjithanshme është e vogël, por shumë e fuqishme. Stimuloni zona të shumta erogjene në të gjithë trupin, duke shijuar vetëm ose me partnerin! Me një sipërfaqe të gjerë vibruese, Love Riot është ideale për stimulimin e përgjithshëm të zonave më të mëdha erogjene! Kapeni pjesën e sipërme si një dorezë për të kontrolluar lehtësisht trupin e fortë. Ky është një produkt ideal për fillestarët pasi vjen me një panel kontrolli intuitiv me një buton me një prekje që ju jep kontroll mbi 12 programet e ndryshme të dridhjeve. Eksploroni një sërë zonash erogjene dhe stimuloni kudo që të mundet gishti. Love Riot është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i rikarikueshëm dhe është i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Trazirat për atë që është e drejtë, Dashuri!

Bëhuni gati për një kryengritje: Satisfyer Love Riot është një vibrator gishti që me siguri do të kënaqet jo vetëm falë motorit të tij jashtëzakonisht të fuqishëm, por edhe gamës së gjerë të përdorimit të tij të mundshëm.

Vibrator i gjithanshëm i gishtave
Dridhje super e fortë e thellë
Bërë nga silikoni mjekësor super i butë, miqësor ndaj lëkurës, i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik
12 Programet e dridhjeve
Silikoni miqësor ndaj trupit
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Modaliteti i pëshpëritjes
Bateria e ringarkueshme, litium-jon
Kabllo USB magnetike për karikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar
Satisfyer Love Riot: Vibrator i gishtave për të sapoardhurit dhe lojtarët me përvojë
Ky vibrator i gishtit të vogël i ka të gjitha: Pavarësisht nga madhësia e tij e menaxhueshme, Satisfyer Love Riot ofron dridhje intensive, të thella dhe veçanërisht shkëlqen kur bëhet fjalë për stimulimin e klitorit. Satisfyer Live Riot nuk është ideal vetëm si vibrator i klitorisit, por është gjithashtu i përsosur për zona të tjera erogjene si penisi, thithkat ose perineumi dhe do t’ju zhysë në ekstazë me 12 programe të ndryshme vibrimi. Falë funksionimit të tij intuitiv dhe përdorimit të lehtë, ai është gjithashtu ideal për të sapoardhurit – mund ta lidhni lehtësisht midis gishtërinjve me dorezën e tij të ngushtë dhe të përdorni çdo truk në libër për të llastuar veten ose të dashurin tuaj.

Satisfyer Love Riot: Vibrator gishti i papërshkueshëm nga uji (IPX7).
Satisfyer Love Riot është bërë nga silikoni i butë, mjekësor dhe për këtë arsye është veçanërisht i butë ndaj pikave tuaja të nxehta, pavarësisht fuqisë së tij. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji (IPX7) dhe do të kënaqet duke spërkatur në dush ose vaskë me ju. Vibratori i gishtit është gjithashtu i lehtë për t’u pastruar me ujë të vakët, sapun të butë dhe një pastrues pajisjeje për shëndetin seksual. Nëse i mbaron energjia, mund ta ngarkoni përsëri për periudhën tjetër të kënaqësisë duke përdorur kabllon e karikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyer Love Riot Purple

8,500 LEK

In stock