-30%

Vibrator Satisfyer Viva La vulva Violet

Çmimi origjinal qe: 9,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,510 LEK.

Jetoje jetën në maksimum! Viva La Vulva 3, një stimulues vibrues i klitorit, i dizajnuar me lojëra, është këtu për të ndryshuar lojën. Me një sipërfaqe të rrumbullakët vibruese, shijoni stimulimin më të gjerë të klitorisit dhe buzëve!

Availability: Në gjendje SKU: 360483 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jetoje jetën në maksimum! Viva La Vulva 3, një stimulues vibrues i klitorit, i dizajnuar me lojëra, është këtu për të ndryshuar lojën. Me një sipërfaqe të rrumbullakët vibruese, shijoni stimulimin më të gjerë të klitorisit dhe buzëve! E pajisur me një dorezë në formë bishti peshku për përdorim më të lehtë, përjetoni rehati maksimale me një kapje të mirë, ndërsa përdorni kërkuesin tuaj të kënaqësisë. Sistemi i integruar i sustave lejon që dridhjet të jenë tepër të fokusuara, kështu që dridhjet e dorezës mbeten të ulëta! Përdorni butonin me një prekje për të eksploruar 12 programe të ndryshme të fuqishme të dridhjeve. Viva La Vulva 3 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Viva La Revolución, Viva La Vulva.

Vibrator Satisfyer Viva La vulva Violet

Çmimi origjinal qe: 9,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,510 LEK.

In stock