Vibrator Curve Liaison

8,600 LEK

Një lidhje e mrekullueshme mes xhamit dhe silikonit!
Vibratori i bukur dhe elegant Curve LED nga Liaison kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami.

Availability: Në gjendje SKU: 05559320000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator – mund të përdoren të dy skajet
Njëra anë është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje
Ana tjetër është prej xhami – me një dritë sensuale LED
10 mënyra dridhjeje me shtypjen e një butoni
E lakuar në mënyrë elegante – shumë e lehtë për t’u mbajtur
E ringarkueshme – bojë. një kabllo USB
Sipërfaqe të lëmuara – të lehta për t’u pastruar

Një lidhje e mrekullueshme mes xhamit dhe silikonit!
Vibratori i bukur dhe elegant Curve LED nga Liaison kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami. Mund të përdoren të dy skajet e vibratorit jashtëzakonisht të lakuar dhe të lehtë për t’u mbajtur me koka të mëdha stimuluese. Njëra skaj është prej silikoni me një teksturë prej kadifeje Soft Touch dhe skaji tjetër është prej xhami borosilikat solid dhe me cilësi të lartë me një dritë sensuale LED në majë.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të ndryshme dridhjesh të cilat mund të rregullohen lehtësisht me butonin në mes të Vibratorit LED Curve. Dridhjet e forta ndihen në të dy skajet dhe janë perfekte për masazhe dhe stimulime të ndryshme brenda dhe në trup, gjatë argëtimit solo dhe gjatë argëtimit në çift.

Materiali ndërlidhës i cilësisë së lartë, miqësor ndaj lëkurës (qelqi dhe silikoni) rrëshqet mbi lëkurë dhe në zonat intime pothuajse vetë. Vibratori Curve LED gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht falë sipërfaqeve të lëmuara. Fundi i xhamit gjithashtu mund të ngrohet ose ftohet, duke e bërë atë të përsosur për lojëra të shkëlqyera me temperaturë.

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 20.5 cm.
Gjatësia e futjes së vibratorit silikoni 8.5 cm, Ø max. 4.1 cm.
Gjatësia e futjes së vibratorit prej xhami 8,5 cm, Ø max. 3.4 cm.
Pesha 242 g.
Silikoni, PU, ABS, xhami.

Vibrator Curve Liaison

8,600 LEK

In stock