Dildo Glow in the dark Radiant Soft Purple

6,000 LEK

Dildo me shkëlqim në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys, e bërë nga silikoni i butë dhe gjysmë transparent me një kupe thithëse të fortë për përdorim pa duar.

Availability: Në gjendje SKU: 22047 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo me shkëlqim në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys, e bërë nga silikoni i butë dhe gjysmë transparent me një kupe thithëse të fortë për përdorim pa duar.

Dildo me vena dhe topa
Pjesa e brendshme e purpurt shkëlqen blu në errësirë
Pjesa e jashtme e butë gjysmë transparente nga silikoni
filxhan thithës
Gjatësia 19 cm
Diametri 3.8 cm

Informacion shtesë

Ngjyra

Purple, Pink

Dildo Glow in the dark Radiant Soft Purple

6,000 LEK

In stock