Masturbator vagine Onahole

22,500 LEK

Përjetoni përvojën më realiste me këtë masturbator nga seria Onahole nga Kokos. Masturbatori është modeluar sipas një modeli të vërtetë, prandaj çdo detaj është menduar!

Availability: Në gjëndje SKU: M01-003-09 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni përvojën më realiste me këtë masturbator nga seria Onahole nga Kokos. Masturbatori është modeluar sipas një modeli të vërtetë, prandaj çdo detaj është menduar! Masturbatori përmban një strukturë lëkure, buzë të buta realiste dhe madje edhe një pikë G. Boshti i anusit dhe i vaginës penisakterizohen nga kreshta dhe gjilpëra stimuluese të shijshme për një ndjesi të gjallë. Materiali është TPE dhe nxehet shpejt gjatë përdorimit. Falë fundit të sheshtë, mund të vendoset në çdo sipërfaqe.

Masturbatori vjen me 2 vibratorë të cilët mund t’i futni në hapje për stimulim shtesë. Vibratorët mund të rrotullohen dhe të dridhen në 12 cilësime të ndryshme dhe të funksionojnë me bateri AA.

Aplikoni shumë lubrifikant dhe pastroni pas përdorimit me një pastrues lodrash dhe ujë të vakët, masturbatori shpëlahet lehtë falë vrimave të vazhdueshme. Nëse është e nevojshme, përdorni një pudër mirëmbajtjeje për ta shijuar masturbatorin edhe më gjatë.

Masturbator vagine Onahole

22,500 LEK

In stock