Menge penisi Nature Skin +7

5,100 LEK

Për një penis jashtëzakonisht të gjatë dhe të trashë sa hap e mbyll sytë!
Mëngët zgjatuese të penisit nga Nature Skin e bëjnë penisin 7 cm më të gjatë dhe 2 cm më të trashë.

Availability: Në gjendje SKU: 05570480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mëngë penisi me zgjatim 7 cm të gjatë
E bën penisin 2 cm më të trashë
Përshtatja e ngushtë mbështet ereksionin
Glans dhe venat e theksuara
Lëkurë natyrale e ngjashme me lëkurën për një ndjesi realiste
Elastike dhe fleksibël

Për një penis jashtëzakonisht të gjatë dhe të trashë sa hap e mbyll sytë!
Mëngët zgjatuese të penisit nga Nature Skin e bëjnë penisin 7 cm më të gjatë dhe 2 cm më të trashë. Mëngë me vena të theksuara dhe glas të fryrë mund të vendoset lehtësisht mbi penis dhe më pas mund të përdoret për momente të thella dhe plot kënaqësi.

Mëngët janë bërë nga materiali i butë dhe elastik (Nature Skin) i cili duket si lëkurë e vërtetë dhe ndihet po aq e butë. Është elastik dhe fleksibël që do të thotë se mund të përshtatet mirë rreth penisit dhe mund të mbështesë ereksionin në mënyrë efektive falë përshtatjes së tij të mrekullueshme.

Gjatësia e plotë 24 cm, thellësia e futjes 17 cm, e brendshme Ø 3 cm (shumë fleksibël), e jashtme Ø max. 5 cm. Pesha 254 g. TPE.

Menge penisi Nature Skin +7

5,100 LEK

In stock