Vibrator Satisfyer Double Fun Black

10,500 LEK

Argëtimi i dyfishtë stimulon fuqishëm të dy partnerët gjatë seksit. Forma U është e vendosur brenda dhe jashtë – duke siguruar një ndjenjë joshëse për klitorisin, pikën G dhe penisin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360146 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Argëtimi i dyfishtë stimulon fuqishëm të dy partnerët gjatë seksit. Forma U është e vendosur brenda dhe jashtë – duke siguruar një ndjenjë joshëse për klitorisin, pikën G dhe penisin. Aplikacioni i aktivizuar, kjo lodër e teknologjisë së lartë përmirësohet me lojën në distancë dhe më shumë! E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer, i disponueshëm në iOS dhe Android. Dy motorë të fuqishëm transmetojnë ritme të forta vibrimi në të gjithë lodrën. Idealisht i përshtatshëm për çifte.

Kjo atmosferë në formë U-je do të shijojë seksin depërtues për të dy partnerët dhe synon të kënaqë veçanërisht pikën G dhe klitorisin. E bërë nga silikoni i butë fleksibël dhe i sigurt për trupin, kjo atmosferë sensuale përmban një veprim unik me varëse që shton kënaqësinë me çdo shtytje.

Double Fun vjen i kombinuar me një telekomandë me firmë për lehtësi, në momentin e ndryshimeve të cilësimeve, si dhe duke qenë aplikacioni Satisfyer Connect i aktivizuar për kontroll të gjerë dhe të pakufizuar. Double Fun përmirëson lojën tuaj me një formë të fortë, detaje të hijshme metalike dhe një motor të fortë të qetë. Bëjeni aventurën tuaj të dyfishtë argëtuese duke e çuar nën ujë. Falë vlerësimit të papërshkueshëm nga uji IPX7, Double Fun është plotësisht i papërshkueshëm nga uji! Koha për të dyfishuar kënaqësinë!

Çfarë mund të bëjë vibratori i çifteve Satisfyer Double Fun?
Satisfyer Double Fun do ta pasurojë jetën tuaj të dashurisë me dridhje të fuqishme që ju stimulojnë të dyve në mënyrë sensuale. Vibratori klasik i çifteve në formë U-je përdoret gjatë të bërit dashuri dhe stimulon të gjithë penisin si dhe pikën G me boshtin e tij të futshëm. Motori i dytë është i fshehur në skajin tjetër të vibratorit të çiftit dhe stimulon klitorisin në të njëjtën kohë. Vibratori i çifteve është bërë nga silikoni miqësor ndaj trupit, i cili ndihet veçanërisht i butë në lëkurë. Argëtimi juaj së bashku mund të vazhdojë edhe në dush ose vaskë: Falë përfundimit të tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Satisfyer Double Fun është shoqëruesi ideal për kënaqësinë e lagësht dhe të egër. Nëse pajisja juaj mbaron ndonjëherë pa avull, mund t’i rikarikoni bateritë e integruara me kabllon e karikimit USB të përfshirë.

Vibrator çiftesh me telekomandë dhe kontroll aplikacioni
Është gjithashtu intuitive për t’u kontrolluar: Programet e ndryshme të dridhjeve mund të kontrollohen nëpërmjet panelit të kontrollit në vetë vibratorin e çifteve, nëpërmjet telekomandës së përfshirë me valë ose nëpërmjet aplikacionit Satisfyer Connect. Mund të zbuloni edhe më shumë përmirësime për të bërë dashuri me aplikacionin: Mund të krijoni programet tuaja të dridhjeve, të merrni kontrollin e Satisfyer-it të partnerit tuaj ose të lidhni llogarinë tuaj me Spotify dhe më shumë – ka shumë për të zbuluar! Aplikacioni është falas dhe i disponueshëm për Android, iOS dhe Apple Watches.

Përdorim partner, i përshtatshëm në mënyrë ideale për çifte
E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm në iOS dhe Android
2 motorë me fuqi super të fortë
10 programe vibrimi
Me telekomandë me valë
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Programet e paracaktuara mund të modifikohen
Aplikacioni ofron një gamë të pafund programesh
Modaliteti i pëshpëritjes
E bërë nga silikoni miqësor ndaj trupit
E ringarkueshme
Kabllo magnetike USB për karikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Gjatësia 9,35 cm
Lartësia 6,17 cm
Gjerësia 4,2 cm
Pesha 96,5 gr

Vibrator Satisfyer Double Fun Black

10,500 LEK

In stock